Chmurki pomocnicze

Inne filmiki

Wpadki z Gry o Tron

W każdym serialu zdarzają się śmieszne momenty. Ktoś zapomniał tekstu albo aktorzy najzwyczajniej w świecie kręcą sobie bekę. Chcecie zobaczyć, że Gra o Tron nie zawsze jest tak poważna i mroczna? W takim razie obejrzyjcie tę serię wpadek!
Wyświetleń 1478Lubi 0 osóbDodany ponad rok temuDodał: adminOcena: 1.50

Walka z chorobą

Może tym razem bardziej stonowany film, który przedstawia w niesamowity sposób historię pewnego człowieka, a dokładniej jego walkę z chorobą i to, co postanowił robić po otrzymaniu wyroku.
Wyświetleń 1437Lubi 0 osóbDodany ponad rok temuDodał: adminOcena: 4.00

Dariusz Szpakowski i jego praca

Może i popełnia straszne błędy, może i myli piłkarzy, przekręca nazwiska i ogólnie nas denerwuje. Ale szczerze: kto tak emocjonalnie potrafi przekazać to co dzieje się na boisku?
Wyświetleń 630Lubi 0 osóbDodany ponad rok temuDodał: adminOcena: 0.00

Internetowy buntownik w rosji

Oto przestroga dla całej reszty internautów. Zobaczcie, jaki potulny był jeden z ludzi, który stwierdził, że może pisać w internecie to, co mu ślina na język przyniesie.
Wyświetleń 1051Lubi 0 osóbDodany ponad rok temuDodał: adminOcena: 5.00

Świat jest cudowny

Są na świecie miejsca tak niesamowite, że nawet czas nie odbiera im ich uroku. Niezależnie od tego jak zmieniają się pory dnia, są w dalszym ciągu przepiękne. Zobaczcie kompilację czegoś, co wprawi was w dobry nastrój.
Wyświetleń 693Lubi 0 osóbDodany ponad rok temuDodał: adminOcena: 0.00

Kozaczenie na kładce

Prezentujemy film przedstawiający w ironiczny sposób kozaczenie pewnego chłopaka. A czy wy bylibyście w stanie powtórzyć jego wyczyn?
Wyświetleń 637Lubi 0 osóbDodany ponad rok temuDodał: adminOcena: 1.00

60 sekund, które zmieni Twoje myślenie

Jesteście głodni i nie macie grosza przy duszy. Co robicie? Większość z Was pewnie pobiegła by do domu. Jednakże ten koleś uczynił z tego fajny eksperyment społeczny. Zapytał ludzi w restauracji czy podzielą się z nim pizzą, a potem zapytał o to samo bezdomnego, który dostał pizzę od jego znajomych.
Wyświetleń 629Lubi 0 osóbDodany ponad rok temuDodał: adminOcena: 0.00

Imperium na lotnisku

Na lotnisku we Frankfurcie odnotowano spory ruch Wojsk Imperium. Widać, że najwyraźniej przygotowują się do inwazji. Ciekawe tylko na co? Na jakiś hotel? A może chcą przejąć władzę w Niemczech? Zobaczcie sami.
Wyświetleń 599Lubi 0 osóbDodany ponad rok temuDodał: adminOcena: 0.00

Coś dla maturzytów

Wielu z Was w tym roku pisało maturę i na pewno zastanawiacie się co dalej ze sobą zrobić. Wybór na pewno nie jest prosty, ale jedno jest pewne... Musicie go dokonać. Martin postanowił Wam pokazać, w jaki sposób mu się udało wybrać jego życiową ścieżkę. Zobaczcie sami.
Wyświetleń 585Lubi 0 osóbDodany ponad rok temuDodał: adminOcena: 0.00

AdBuster - Czy jajka lubią oral B

AdBuster jest znowu na tropie kłamliwych reklam i kiepskich produktów. Tym razem postanowił sprawdzić szczoteczkę Oral B i jej test z jajkiem. A że jajka uwielbiają oral... B to nie powinno być z tym problemu.
Wyświetleń 649Lubi 0 osóbDodany ponad rok temuDodał: adminOcena: 0.00

10 Największych kompromitacji gier

Tym razem coś z myślą o graczach. Prezentujemy wam filmik pokazujący największe rozczarowania w kontynuacjach gier. Jest tu bardzo wiele tytułów które znacie i zapewne możecie potwierdzić opinie tutaj wyrażane.
Wyświetleń 556Lubi 0 osóbDodany ponad rok temuDodał: adminOcena: 0.00

Dziesięć produktów które zaliczyły wtopę

Prezentujemy filmik, który pokazuje produkty, które nie zaprezentowały się najlepiej na światowym rynku. Może pamiętacie któryś z tych rzeczy?
Wyświetleń 602Lubi 0 osóbDodany ponad rok temuDodał: adminOcena: 0.00
Filmiki online: 2
All online: 241
Zalogowanych: 1
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0119s, odsłon: 1, standard 11:49:39 Google+